Uniwersalna obrotowa szekla do offshore DSS to podwójny obrotowy pierścień. Jest specjalnie zaprojektowany do jednoczesnego podnoszenia i obracania ładunków. Podwójny ruch obrotowy zapewnia idealne dopasowanie do zawiesia.

Składa się ze stalowego pierścienia GRADUP, który może się obracać pod obciążeniem. Pierścień obraca się o 180 °, ale ma zakres obrotu 360 °.

Uchwyty do podnoszenia na morzu DSS mają współczynnik bezpieczeństwa 4 i 5, co oznacza, że ​​ich siła zrywająca jest czterokrotnie lub pięciokrotnie większa niż nośność wskazana w karcie technicznej. Model dostępny również z powłoką lamelarną w całości cynkową (OS.DSS).

Idealny w sektorach energetyki morskiej, morskiej i wiatrowej, model ten zawiera «Certyfikat typu» DNV GL. Uzyskanie tego certyfikatu jest ważnym etapem umożliwiającym skuteczniejsze reagowanie na oficjalne wnioski certyfikacyjne DNV GL wymagane przez specyfikacje lub na konkretne żądanie.

CODIPRO wybrał najczęściej zamawiane modele pierścieni DSS i oferuje dwa oddzielne serie „offshore” objęte certyfikatem „TAS00001ZG ​​Type Approval”:

Standard DSS do użytku wewnętrznego i zewnętrznego w „normalnych” środowiskach;
OS.DSS z całkowitą lamelową powłoką cynkową w systemie metrycznym i UNC, do użytku zewnętrznego w środowiskach narażonych na korozję przez sól morską i innych zastosowań wymagających doskonałej ochrony przed korozją.
Każdy obrotowy pierścień do podnoszenia jest dostarczany z instrukcją obsługi i certyfikatem zgodności. Posiadają certyfikaty ISO 14001 i ISO 9001 zgodnie z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa.

Pobierz katalog tutaj: