Siłowniki konstrukcyjne

Siłowniki konstrukcyjne to urządzenia przygotowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Choć na rynku istnieje wiele wariantów siłowników, standardowe rozwiązania nie zawsze są w stanie spełnić wszystkie stawiane im wymagania. W takich przypadkach warto zwrócić się do specjalistów, którzy dysponują zapleczem technicznym umożliwiającym personalizację elementów. Sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc!

Grupa produkcyjna HPS jest specjalistą w dziedzinie niestandardowych siłowników hydraulicznych.

  • Własne biuro projektowe
  • Korzystamy z oprogramowania Autocad (2D), Inventor (3D) i Solidworks (3D)
  • Wstępny projekt rozwiązania wykonywany jest w 48h
  • Świadectwa kontroli jakości (mechaniczne i hydrauliczne)
  • 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji

Dzięki swojemu doświadczeniu w hydraulice HPS dostarczy rozwiązanie zaprojektowane dla Twoich potrzeb.

Max. średnica zewnętrzna do 1000 mm ( tłok 800 mm) - skok do 10 000 mm

Siłowniki konstrukcyjne – co to takiego?

Siłownik konstrukcyjny w hucie stali
Siłownik konstrukcyjny w hucie stali

Siłowniki konstrukcyjne charakteryzują się parametrami odbiegającymi od dostępnych standardów. Rozwiązania dostępne w klasycznych ofertach są dostosowane do większości zastosowań, jednak zdarza się, że aby umożliwić montaż oraz prawidłową pracę urządzeń w wybranej instalacji, konieczne jest ich dostosowanie do konkretnego przypadku.

Siłowniki konstrukcyjne na indywidualne zamówienie

Siłownik kontrukcyjny w zaporze wodnej
Siłownik kontrukcyjny w zaporze wodnej

W HPS dysponujemy własnym biurem projektowym i korzystamy z profesjonalnego oprogramowania takiego jak Autocad, Inventor oraz Solidworks, przeznaczonego do projektowania podzespołów. Wstępny projekt rozwiązania wykonujemy już w 48 godzin, a po akceptacji dostarczamy gotowy element tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie wyprodukowane elementy mają odpowiednie świadectwa kontroli jakości (mechaniczne oraz hydrauliczne). Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pozwala nam dostarczać wysokiej klasy, praktyczne rozwiązania do zadań specjalnych. Jesteśmy w stanie przygotować siłowniki konstrukcyjne o maksymalnej średnicy zewnętrznej wynoszącej do 1000 mmm (tłok 800 mm) i skoku do 10 000 mm. Gotowe elementy mogą pracować w ekstremalnych warunkach – zarówno w wysokiej temperaturze towarzyszącej procesom technologicznym realizowanym w odlewniach, jak i w obiektach hydrotechnicznych narażonych na nieustanną eksploatację powodowaną przepływającą pod wysokim ciśnieniem wodą.

Profesjonalne siłowniki konstrukcyjne od sprawdzonego dystrybutora

Siłownik konstrukcyjny w przemyśle naftowym
Siłownik konstrukcyjny w przemyśle naftowym

Specjalizujemy się w dostarczaniu standardowych oraz personalizowanych rozwiązań hydrauliki siłowej. Projektujemy i tworzymy siłowniki konstrukcyjne przeznaczone do pracy w instalacjach wykorzystywanych w przemyśle energetycznym, metalurgicznym czy morskim. Wszystkie produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na silne naprężenia oraz wpływ czynników atmosferycznych.

Potrzebujesz siłowników konstrukcyjnych przygotowanych zgodnie z Twoimi potrzebami? Postaw na sprawdzonego dostawcę wysokiej klasy produktów przemysłowych i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.