Punkty mocujące OFFSHORE

Punkty mocujące to jedne z kluczowych elementów wyposażenia maszyn i urządzeń dźwigowych. Stabilnie przymocowane uchwyty o dużym udźwigu maksymalnym umożliwiają bezpieczny transport obiektów o różnych gabarytach. Sprawdź możliwości punktów mocujących OFFSHORE przeznaczonych do najbardziej wymagających zadań!

Wytrzymałe punkty mocujące z powłoką ochronną

Punkty mocujące OFFSHORE - tabela
Punkty mocujące OFFSHORE - tabela

Punkty mocujące OFFSHORE tworzą wytrzymałą konstrukcję gwarantującą stabilne i bezpieczne podnoszenie, przenoszenie oraz opuszczanie transportowanych obiektów. Największą zaletą produktów jest możliwość obracania ładunków.

Dostępne w naszej ofercie punkty mocujące z serii DSR i DSS to podwójne pierścienie obrotowe specjalnie zaprojektowane do jednoczesnego podnoszenia oraz obracania obiektów. Podwójny ruch obrotowy jest możliwy dzięki zastosowaniu stalowego pierścienia GRADUP, który może obracać się w zakresie 360° pod pełnym obciążeniem. Wartość współczynnika dla wszystkich produktów wynosi 4 lub 5, co oznacza, że siła zrywająca jest czterokrotnie lub pięciokrotnie wyższa od nośności wskazanej w karcie technicznej. Daje to gwarancję, że podczas użytkowania pierścieni zgodnie z zaleceniami producenta, uchwyt zachowa długą żywotność i zapewni bezpieczeństwo transportowanego ładunku.

Standardowe modele z serii DSR mają gwinty metryczne od M 10 do M 30 dla ładunków od 0,70 t do 6 t oraz gwinty UNC od UNC 3/8 ”- 16 do UNC 1” ”1 / 4-7 dla ładunków o wadze 1300 funtów do 13 500 funtów. Produkty występują również w wersji z powłoką cynkowo-lamelową.

Standardowe modele z serii DSS mają gwinty metryczne od M 24 do M 42 dla ładunków od 4,5 t do 13 t oraz gwinty UNC od UNC 1 ”- 8 do UNC 1” ”3 / 4-5 dla ładunków o wadze od 10 000 funtów do 27 000 funtów. Produkty występują również w wersji z całkowitą lamelową powłoką cynkową.

Punkty mocujące OFFSHORE – zastosowanie

Punkt mocujący OFFSHORE
Punkt mocujący OFFSHORE

Punkty mocujące OFFSHORE ze względu na swoją funkcjonalność, wysokie własności wytrzymałościowe oraz odporność na negatywny wpływ czynników atmosferycznych znajdują zastosowanie przede wszystkim w sektorach energetyki morskiej i wiatrowej, a także w branży morskiej. Produkty w wersji standardowej są także chętnie stosowane do użytku wewnętrznego w zakładach przemysłowych.

Wysokiej klasy punkty mocujące do wymagających operacji

Punkty mocujące OFFSHORE - tabela
Punkty mocujące OFFSHORE - tabela

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej klasy uchwytów niezbędnych w wielu gałęziach przemysłu do bezpiecznego transportu elementów. Punkty mocujące OFFSHORE dostępne w naszej ofercie to produkty przeznaczone do najbardziej wymagających operacji. Szeroki zakres gwintów i udźwigu oraz możliwość wyboru produktów w ulepszonych wersjach niestandardowych pozwala na wykorzystanie punktów mocujących w agresywnym środowisku. Wykorzystanie do ich produkcji wytrzymałych materiałów o doskonałych właściwościach antykorozyjnych gwarantuje wieloletnią, bezpieczną eksploatację uchwytów.

Szukasz sprawdzonych uchwytów do dynamicznego transportu elementów? Sprawdź praktyczne punkty mocujące OFFSHORE dostępne w naszej ofercie!