Zakrętarka akumulatorowa SRB HA

 

PRĘDKOŚĆ!

SRB HA wykorzystuje sprawdzoną w branży technologię silnika Tensor, aby zapewnić najwyższe prędkości dokręcania dostępne w narzędziu akumulatorowym o ciągłej rotacji. Skraca to czas procesu i obniża koszty.

BEZPIECZEŃSTWO!

Akumulatorowe narzędzie SRB HA o wysokim momencie obrotowym to jedyne narzędzie na rynku z w pełni zintegrowanym podwójnym spustem, który eliminuje najczęstsze obrażenia operatorów.

DOKŁADNOŚĆ I KONTROLA!

Zintegrowane przetworniki momentu i kąta zapewniają, że wszystkie dokręcenia są wykonywane prawidłowo. Dane są rejestrowane, a informacje zwrotne dla operatora na temat narzędzia zmniejszają liczbę błędów.

 

Pobierz katalog tutaj:

SRB HA to najbardziej produktywna zakrętarka akumulatorowa na świecie. Wykorzystuje technologię silnika tensorowego, aby zapewnić najwyższą prędkość wrzeciona. Dzięki zastosowaniu przetwornika momentu obrotowego, dokładność dokręcenia przy użyciu zakrętarki SRB HA jest na najwyższym poziomie, niedostępnym do tej pory w branży. W celu lepszej ochrony operatora przed urazami, urządzenie zostało wyposażone w podwójny spust.

 

 

 

 

 

 

Zakrętarka akumulatorowa SRB Wersja DIGITAL
Zakrętarka akumulatorowa SRB Wersja DIGITAL

Wersja DIGITAL

Wersja DIGITAL to nasza podstawowa wersja, w której narzędzie jest gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Za pomocą przycisków ustawić żądany moment obrotowy i rozpocząć dokręcanie. Brak możliwości zapisania danych dotyczących dokręcania.

 

Zakrętarka akumulatorowa SRB Wersja SMART
Zakrętarka akumulatorowa SRB Wersja SMART

Wersja SMART

Łączy się bezpośrednio z dowolnym urządzeniem mobilnym.

Zaprogramuj do 10 ustawień wstępnych i 10 partii, aby kontrolować proces dokręcania. Celem w strategii może być moment obrotowy lub moment obrotowy + kąt. Łatwo przełączaj się między ustawieniami, a po zakończeniu pracy możesz łatwo pobrać dane w celu ich dalszej obróbki lub archiwizacji Nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja, oprogramowanie ani sieć Wi-Fi.

 

Zakrętarka akumulatorowa SRB Wersja CONNECTED
Zakrętarka akumulatorowa SRB Wersja CONNECTED

Wersja CONNECTED

Zaawansowana kontrola procesu i przesyłanie danych na żywo

Podłącz swoje narzędzie akumulatorowe do kontrolera Power Focus 6000, który przeniesie Twoją produktywność, jakość i łączność na zupełnie nowy poziom. Sterownik PF6000 można łatwo zintegrować z nadrzędnymi systemami produkcyjnymi w celu przesyłania i analizy danych na żywo.

 

Model Napęd [cal] Moment obrotowy
MIN [Nm}
Moment obrotowy
MAX [Nm}
Prędkość obrotowa [obr/min] Ciężar [kg] Długość całkowita [mm]
ETP SRB81-1300 HA ¾” 390 1300 23 5,5 378
ETP SRB81-2400-HA 1” 720 2400 11 6,8 428
ETP SRB81-3400-HA 1” 1020 3400 7 8,5 441
ETP SRB81-4000-HA 1” 1200 4000 5 8,5 441

Produkty powiązane: