Szybkozłącza do termoregulacji

Szybkozłącza do termoregulacji to elementy instalacji hydraulicznych przeznaczone do termoregulacji form wtryskowych. Produkty zostały wyprodukowane z trwałych materiałów gwarantujących wydajną pracę z medium roboczym o wysokiej temperaturze. Sprawdź modele szybkozłączy dostępne w naszej ofercie!

Czym są i jak działają szybkozłącza do termoregulacji?

Szybkozłącze do termoregulacji form wtryskowych 059-060-090-190
Szybkozłącze do termoregulacji form wtryskowych 059-060-090-190

Szybkozłącza do termoregulacji, podobnie jak pozostałe szybkozłącza składają się z dwóch dopasowanych do siebie króćców i służą do błyskawicznego, bezrozlewowego przyłączania i odłączania przewodów hydraulicznych. W przypadku złączy do termoregulacji producenci wykorzystują wytrzymałe materiały gwarantujące doskonałą szczelność, bezpieczną pracę i odporność na korozję przy kontakcie z medium o wysokiej temperaturze.

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli szybkozłączy do termoregulacji o zróżnicowanych parametrach. Produkty z serii 06-09-016 w zależności od wariantu produktu i zastosowanych materiałów mogą pracować w temperaturze od -20°C do nawet 200°C przy ciśnieniu wynoszącym nawet do 20 bar. Elementy mają różne średnice i długości, a niektóre z nich zostały także wyposażone w specjalny łącznik bezpieczeństwa. Seria 100 oferuje szybkozłącza cechujące się wydajnością, ekonomicznością oraz różnorodnością (mostki, gniazda, gniazda przedłużane, kolanka itp.). Zarówno wtyk jak i gniazdo może być wyposażone w zawór odcinający przepływ medium chłodzącego. Dodatkowo złącza mogą zostać wyposażone w uszczelnienia wysokotemperaturowe oraz pierścienie w kolorze niebieskim lub czerwonym ułatwiające szybką identyfikację wizualną obiegów wody ciepłej i zimnej. Złącza mogą pracować w temperaturze od -20°C do 100°C przy ciśnieniu wynoszącym do 10 bar. Szybkozłącza do termoregulacji z serii 106 to natomiast kompaktowe i ekonomiczne złącza znajdujące zastosowanie w obiegach o dużych średnicach przepływu. Dokładne informacje na temat konkretnych wariantów produktów znajdziesz w katalogach dostępnych na stronie. Wszystkie parametry złączek są zgodne z normą ISO.

Szybkozłącza do termoregulacji – zastosowanie

Szybkozłącze do termoregulacji form wtryskowych 106
Szybkozłącze do termoregulacji form wtryskowych 106 ma zastosowanie w obiegach o dużych średnicach przepływu. Są to złącza kompaktowe i ergonomiczne.

Szybkozłącza do termoregulacji są przeznaczone do pracy z gorącym ciekłym medium w postaci wody czy oleju i mogą być stosowane w układach chłodzenia form wtryskowych oraz w systemach czyszczenia i mycia maszyn. Elementy znajdują zastosowanie w wielu gałęziach branży przemysłowej.

Oferta szybkozłączy do termoregulacji od sprawdzonego dystrybutora

Szybkozłącze do termoregulacji form wtryskowych 06-09-016
Szybkozłącze do termoregulacji form wtryskowych 06-09-016

Oferujemy wysokiej klasy szybkozłącza do termoregulacji zaufanych producentów. Wszystkie produkty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, a do ich produkcji użyto wytrzymałych materiałów odpornych na korozję. Szybkozłącza mogą bezpiecznie i wydajnie pracować w szerokich zakresach temperatur i działać pod wysokim ciśnieniem wynoszącym nawet do kilkunastu bar.

Szukasz wytrzymałych szybkozłączy do termoregulacji form wtryskowych? Sprawdź elementy dostępne w naszej ofercie i postaw na profesjonalne rozwiązania przeznaczone dla przemysłu!