Redukcje sześciokątne

Redukcje sześciokątne
Redukcje sześciokątne

Redukcje sześciokątne umożliwiają połączenie ze sobą elementów armatury różniących się między sobą średnicą gwintów. Produkty dostępne w szerokiej gamie średnic stanowią uniwersalne rozwiązanie, a wytrzymała konstrukcja gwarantuje sprawne działanie w instalacjach przemysłowych. Sprawdź praktyczne redukcje dostępne w naszej ofercie!

Redukcje sześciokątne – co to takiego?

Połączenie śrubowe wymaga wykorzystania dwóch elementów o znormalizowanych parametrach, w tym pasujących do siebie średnicach. Zdarza się jednak, że istnieje konieczność połączenia elementów, które mają różne średnice. Wówczas wykorzystuje się redukcje sześciokątne, które – jak sama nazwa wskazuje – redukują różnicę średnic i pozwalają stworzyć szczelne, bezpieczne połączenie.

Redukcje sześciokątne dostępne w naszej ofercie są dostępne w zróżnicowanej gamie parametrów. Elementy pracują w środowisku mającym wpływ na możliwość powstawania procesu utleniania, a także są montowane w instalacjach transportujących medium pod wysokim ciśnieniem, dlatego wszystkie produkty wykonano z wytrzymałych materiałów odpornych na korozję.

Gdzie stosuje się redukcje sześciokątne?

Redukcje sześciokątne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność połączenia dwóch elementów o różnych średnicach. Elementy są powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu w różnego rodzaju instalacjach, układach automatycznych i sterowania, a także budowie maszyn i urządzeń.

Redukcje sześciokątne – bogata oferta sprawdzonego dystrybutora

Oferujemy praktyczne redukcje sześciokątne niezbędne w każdym zakładzie przemysłowym. Wszystkie produkty są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami przez producentów specjalizujących się w rozwiązaniach do przemysłowych instalacji hydraulicznych i pneumatycznych.

Szukasz redukcji sześciokątnych od sprawdzonego producenta? Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania!